Daj Się Poznać 2017: wyjaśnienie

W związku z ostatnią ciszą na blogu, szczególnie w kontekście zapowiadanego udziału w konkursie DSP 2017, czuję się zobowiązany do przedstawienia małych wyjaśnień. Choć blog wskazuje dosyć jasno, że mój udział w zabawie nie dobiegł do szczęśliwego końca, chciałem o tym z tego miejsca poinformować oficjalnie. Niestety - sprawy prywatne, a przede wszystkim nieszczególnie rozsądna organizacja czasu, nie pozwoliły mi na dokończenie wymaganej ilości wpisów i tym samym zrealizowania moich (początkowo całkiem ambitnych planów).

Zawiedzonych przepraszam, trzymającym kciuki dziękuję, a niepocieszonych pocieszam: brak udziału w konkursie Maćka Aniserowicza absolutnie nie oznacza końca aktywności na blogu. Mimo, że sam nie jestem zadowolony z tego potknięcia, wiem że niekiedy się one zdarzają i zazwyczaj nie przekreślają dalszych przedsięwzięć. Po udziale w DSP pozostało wszkaże sporo dobrej energii, parę niezłych szkiców, a nade wszystko lista pomysłów na wpisy, która w dalszym ciągu będzie sukcesywnie aktualizowana.

Do przeczytania wkrótce!

Komentarze wyłączone

Możliwość komentowania na blogu została wyłączona. Zapraszam do kontaktu na Twitterze, Facebooku lub poprzez formularz, o ten tutaj. Do usłyszenia!