O mnie

Mój avatar

Skoro w swojej eksploracji internetu zabrnąłeś aż tutaj, to czuję Ci się winny kilku słów o sobie. Posługuję się nickiem Sobak co nie trudno stwierdzić po reszcie tej witryny. Mam 23 lata i od niemal dekady interesuję się sprawami powiązanymi z WWW. Jestem nie tylko jego użytkownikiem, ale i osobą, która tworzy nowe byty w internecie.

Kiedy w wakacje 2008 roku rozpoczynałem swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych, poziom tego co tworzyłem można określić jako epokę kamienia łupanego. Przestarzałe metody, używanie tabel, a nawet (przez około 4 dni) ramek. Miałem jednak to szczęście, że trafiłem na dobre materiały i dobrych ludzi. Dzięki temu szybko zacząłem uczyć się aktualnie obowiązujących standardów i zasad.

Około rok później nastąpił etap, który mogę określić jako nowy rozdział w mojej nauce. Zacząłem uczyć się technologii server-side takich jak PHP czy MySQL. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to właśnie tą część webmasteringu (tzw. backend) pokochałem najbardziej i w nią inwestuję najwięcej swojego czasu.

Wiadomo jednak, że nie samym komputerem człowiek żyje. Jestem uzależniony od słuchania muzyki (co swoją drogą całkiem dobrze dopełnia się z ślęczeniem przed ekranem), poza tym raz na jakiś czas lubię oderwać się od świata czytając dobrą książkę.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania, chcesz porozmawiać, albo po szukasz kogoś kto wykona Twoją stronę internetową skontaktuj się ze mną. Jeżeli preferujesz komunikację drogą mailową zapraszam na adres - jestem do Twoich usług.

Jeżeli po tej nudnej opowieści masz ochotę dowiedzieć się czegoś o mojej stronie internetowej, udaj się tutaj.