Iron 1.2.1 i trochę informacji o nim

Wydałem lekko poprawioną wersję Irona. Nowa wersja usuwa przede wszystkim błędy bezpieczeństwa (za wyłapanie kilku z nich serdecznie dziękuję DeXTeD'owi z forumweb.pl :)), ale poprawia też np. nieaktualizowany od prawie pół roku, skrypt sprawdzania aktualizacji dla skryptu. Zarówno ten wbudowany jak i jego wersję online, dla osób których serwery nie pozwalają na otwieranie zewnętrznych plików funkcją file_get_contents.

Ponadto postanowiłem w końcu ogarnąć jakiekolwiek strony informacyjne, download etc dla Irona. Znajdują się one w nowym podmenu w menu "Projekty" na górze strony. Będzie toto stopniowo rozbudowywane.

Pozdrawiam :)

4 komentarze do “Iron 1.2.1 i trochę informacji o nim

    • Sobak pisze:

      Nie, niestety to nie jest jeszcze tak zaawansowany CMS jak bym chciał. Choć sądzę, że i tak bym nie korzystał z żadnego z popularnych rozwiązań tego typu ze względu na np. ich rozmiar.

      Mój CMS nie jest aż tak rozbudowaną aplikacją, żebym nie mógł jej wygodnie napisać bez FrameWorka. Tak więc na razie będzie bez FW. Co nie zmienia faktu, że powinno się go napisać od nowa, bo tam jest sporo niewydajnych rozwiązań. Problem tylko z chęciami i czasami z wolnym czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *