IronCMS2 beta3 i informacje

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami projekt CMS-a (wbrew pozorom) nie został porzucony. Poza wydaniem kolejnej bety, która naprawia poprzednio znalezione błędy i dodaje trochę nowych funkcjonalności chciałem wyjaśnić kilka kwestii natury organizacyjnej.

Po pierwsze, coś co może Was lekko zasmucić (choć, serio, nie powinno :D). Z powodu moich niezbyt wyrafinowanych umiejętności i pewnych specyficznych wymagań jakie postawiłem przed systemem, a także uwarunkowań licencyjnych związanych z szablonem, CMS nie zostanie na razie wydany publicznie.
Po drugie: ponownie nadszedł czas na podziękowanie grupie świetnych testerów i kolegów, którzy pomagają mi w realizacji całego tego przedsięwzięcia. Podziękowania lecą , alfabetycznie, do:

Jeżeli o kimś zapomniałem to proszę bić :D W tej wersji ponownie poprawiono ponad 50 zgłoszeń odnośnie błędów i funkcjonalności. Jeżeli ktoś z Was chciałby dołączyć do grona testerów, to proszę o skorzystanie z zakładki "Kontakt".

Mam nadzieję, że kolejna wersja będzie już stabilna, wtedy na pewno przedstawię więcej informacji.
Pozdrawiam :)

3 komentarze do “IronCMS2 beta3 i informacje

  1. Może doczekamy się oficjalnej i co ważne publicznej wersji CMS-a . Fajnie byłoby wypróbować coś nowego i dostosować to do swoich potrzeb. Istnieje na to chociaż cień szansy? Takiej większej? :D

  2. Tak trochę z innej beczki – czyżbyś znowu zapomniał o rocznicy istnienia Sobak’o’bloga? ;> (tak jak i ja zresztą, tyle że ja sobie nieco wcześniej przypomniałem)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *