Dwa nowe skrypty w Dev Center

Żeby moje nowe Dev Center (opublikowane wczoraj) nie świeciło pustkami toteż napisałem dwa nowe skrypty, które w dniu dzisiejszym dochodzą do jego skromnych zasobów.

Postanowiłem odpicować dwie z klas, których używanych przeze mnie w IronCMS-ie. Upiekłem przy tym dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze: zyskałem nowe skrypty do kolekcji, a po drugie uzyskałem mocno poprawione klasy do użytku w kolejnych wersjach CMS-a (a te się powoli budują...).

Nie ma sensu się rozpisywać. Po prostu prezentuję:

Klasa do obsługi MySQL oraz powiązana z nią klasa loggera zdarzeń.

Wszelkie komentarze mile widziane ;)

6 komentarzy do “Dwa nowe skrypty w Dev Center

  • Sobak pisze:

   Nie do końca rozumiem dlaczego twierdzisz, że moja klasa miała być jakąś podróbką Twojej wersji tego rozwiązania…

   Przedstaw konkretne argumenty to z chęcią podyskutuję :)

    • Sobak pisze:

     Precyzując: napisałem coś, co napisały już dziesiątki osób. Loggerów jest masa, np. Zend Log lub inne proste rozwiązania napisane przez innych ludzi, dostępne w Google.

     Po co go napisałem? Z dwóch głównych powodów: dla nauki i treningu oraz po to by mieć produkt dokładnie dopasowany do swoich potrzeb.

 1. Kwpolska pisze:

  Klasa do obsługi MySQL? I do tego na przestarzałym mysql_*? Radzę: pozbądź się tego i skorzystaj ze świetnego PDO, ewentualnie mysqli_*.

  • Sobak pisze:

   PDO akurat do tego zastosowania nie przewiduję. Sądzę, że byłoby to tylko sztuczne ograniczanie jego możliwości. Natomiast mysqli_* to już inna sprawa… Będę musiał do tego przysiąść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *